Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Čech před policisty vyskočil z okna. Německo po něm pátrá

Ilustrační foto
Ilustrační foto
Foto: INT

Mnichov - Německá policie vyhlásila pátrání po Čechovi, který je podezřelý z vraždy. Muž (25) uprchl z vazby, když byl kvůli ošetření převezen do nemocnice. Není vyloučeno, že se pokusí utéct do ČR.

Dnes o tom informoval mnichovský deník Abendzeitung. Čech podle vyšetřovatelů napadl v Mnichově zhruba před týdnem přítele (61) své matky.

Pokusil se muže pobodat, přitom se sám pořezal na ruce. Vzhledem k tomu, že se mu ve vazbě rána znovu otevřela, byl převezen do nemocnice, kde ale využil nepozornosti strážců a vyskočil z okna ve druhém patře.

Podle policie hrozí, že se Čech znovu pokusí zaútočit na svou původní oběť, proto byl starší muž převezen na utajované místo.

Témata:  Německo uprchlí vězni policie Německo

Související

Aktuálně se děje

18. července 2025 11:58

Je to dlouhodobý problém, reaguje Hanychová na Soukupa. Řekla, co nařídil soud

Českem v posledních hodinách hýbe nová kauza kolem Jaromíra Soukupa, jehož zastavili policisté k dechové zkoušce, přičemž nula se na přístroji neukázala. To logicky znepokojuje jeho bývalou partnerku Agátu Hanychovou, která s ním vede spor ohledně rozdělení péče o jejich dceru Rozárku. Má teď nabito?

Zdroj: Ludmila Plachá

Další zprávy

Policisté z ČR, SR a Ukrajiny zadrželi podezřelého Ukrajince.

Slováci po výtkách přešli do protiútoku. Ministr zkritizoval českou BIS

Napětí mezi českými a slovenskými bezpečnostními složkami nastalo v souvislosti s případem zadržení ukrajinského občana, který má být zodpovědný za loňské výhrůžky školám v Česku a na Slovensku. Čeští policisté vyčinili slovenským kolegům za to, jak o případu informovali. Do věci se následně vložil slovenský ministr vnitra Matúš Šutaj Eštok (Hlas-SD).