Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

V londýnském autobuse objevili tělo tříměsíční holčičky

Policie Velké Británie
Policie Velké Británie
Foto: Filip Toužimský, EuroZprávy.cz

Londýn - Teprve tříměsíční mrtvou holčičku našli v londýnském autobusu. Pátrání policii přivedlo za mužem a ženou, kteří jsou podezřelí z její vraždy. Policisté je zadrželi.

Tělíčko mrtvé dívenky, které byly teprve tři měsíce, se našlo ve Stratfordu ve východním Londýně. K případu vyjížděli i záchranáři a dívenku převezli i do nemocnice. Ale i tam musel lékař pouze konstatovat smrt.

Pátrání policii zavedlo k páru, který má patrně jeho smrt na svědomí. Policie nejprve v nemocnici zatkla sedmadvacetiletou ženu a později zadržela i dvaapadesátiletého muže. Dvojici policie drží v na dvou samostatných policejních stanicích a prověřuje jejich podíl na smrti dítěte.

Mrtvá dívka dosud nebyla identifikována. Pitva je teprve naplánována.

Témata:  Velká Británie policie Velká Británie

Související

Aktuálně se děje

2. června 2026 8:29

Nové informace o Ivě Janžurové. Podrobnosti prozradila herecká kolegyně

Jméno Ivy Janžurové se v květnu hodně skloňovalo. Legendární herečka totiž měla narozeniny, ale naneštěstí ji také opakovaně zradilo zdraví. Lékaři u Janžurové odhalili problém, který se rozhodně nesmí zanedbat. Jak na tom herečka momentálně je? 

Zdroj: Ludmila Plachá

Další zprávy