Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Na Slovensku byl zadržen Čech podezřelý ze sexuálních činů na dětech

Bratislava
Bratislava
Foto: Pixabay

Bratislava/Děčín - Slovenská policie zadržela českého občana Jaroslava Pulpána, který je v ČR podezřelý z trestných činů sexuálního charakteru spáchaných i na dětech.

Na muže vydal děčínský okresní soud vydal příkaz k zatčení. Hledaný se podle mluvčího slovenského policejního prezidia Martina Wäldla zdržoval v Žilině.

Podle české policie Pulpán kontaktoval pod smyšlenými totožnostmi prostřednictvím sociálních sítí malé dívky, včetně osmileté, od kterých lákal intimní fotografie nebo videa.

Pulpán byl podle české policie naposledy viděn 9. září. Čeští kriminalisté ho stíhají pro trestné činy sexuálního nátlaku, ohrožování výchovy dítěte, zneužití dítěte k výrobě pornografie, výroby a jiného nakládání s dětskou pornografií, šíření pornografie a vydírání.

Témata:  krimi sexuální zneužívání Slovensko

Aktuálně se děje

1. srpna 2026 17:17

Počasí: Vlna veder si v neděli vezme pauzu. Od pondělí je zpět

Český hydrometeorologický ústav vydal na dnešní den výstrahu před vlnou veder a zvýšeným nebezpečím požárů, která zasáhne velkou část území České republiky. Meteorologové varují, že extrémní teploty nepředstavují pouze zdravotní riziko pro obyvatelstvo, ale mohou rovněž výrazně zkomplikovat fungování klíčových odvětví hospodářství a národní infrastruktury. V neděli se částečně ochladí, od pondělí se ale tropy opět vrátí.

Zdroj: Libor Novák

Další zprávy