Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Při hromadné nehodě na maďarské dálnici zemřeli čtyři cizinci

Autonehoda
Autonehoda
Foto: Pixabay

Budapešť - Při hromadné srážce vozidel na dálnici na jihovýchodě Maďarska dnes ráno zemřeli čtyři cizinci a 15 osob utrpělo zranění.

Co bylo příčinou neštěstí na dálnici M43 u obce Nagylak poblíž maďarsko-rumunské hranice, policie zatím nesdělila.

Při nehodě se srazily dva rumunské kamiony, rumunský autobus, dvě maďarské a dvě bulharské dodávky. O život přišli dva Turci, Rumun a Bulharka.

Dálnice je v místě nehody uzavřená a řidiči kamionů by měli na přechodu Nagylak počítat s delším čekáním.

Témata:  dopravní nehody Maďarsko nehody kamiónů

Související

Aktuálně se děje

5. srpna 2025 21:09

Samosběr jahod pro rok 2025 skončil. Proč trvá tak krátce?

Samosběr jahod je oblíbená aktivita, která nejen nabízí možnost čerstvého ovoce přímo z polí, ale také přináší zážitky spojené s venkovskou přírodou a aktivním trávením času. Nicméně většina jahodových plantáží nabízí možnost samosběru pouze do července. Proč tomu tak je?

Zdroj: Libor Novák

Další zprávy