reklama

Conwayová si v této neobvyklé pozici zřejmě připravovala záběr skupiny ředitelů a rektorů amerických černošských škol a univerzit, kteří v pondělí hlavu státu navštívili.

Někteří uživatelé twitteru označili snímek za důkaz pokleslé morálky v Bílém domě po Trumpově volebním vítězství. Jiní kontrovali záběry bývalého prezidenta Baracka Obamy v téže místnosti s nohama na stole.

"Conwayová se chová, jako by byla doma u mámy," postěžoval si na twitteru uživatel Maps Maponyane. "Liberálové jsou pohoršeni neuctivým chování Conwayové v Bílém domě. Zřejmě na něco zapomněli," zapojila se do diskuse Jenna Abramsová, která svůj komentář doplnila fotografií bývalého prezidenta Billa Clintona se stážistkou Monikou Lewinskou.

Uživatel Josh Gondelman vyjádřil naději, že Conwayová pod sebou schovává Trumpova daňová přiznání, která prezident vytrvale odmítá předložit veřejnosti. Diane Sevenayová usoudila, že Conwayová s telefonem v ruce přivolávala do Bílého domu policii. Sam Donovan zase odhaduje, že Conwayová si na pohovce v Bílém domě esemeskuje s partnerem. "Vzdej to, Kellyanne, už ti zpátky nenapíše!" vzkázal Trumpově poradkyni.

reklama