Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Rus se opil a vyzkoušel trik z Pelíšků, upálil svou manželku

Rusko
Rusko
Foto: Pixabay

Moskva - Muž ze západoruské Vjazmy neúmyslně upálil vlastní manželku. Se záměrem pobavit společnost nabral do úst lihovinu a při výdechu ji zapálil. Tento trik je v Česku znám především z filmu Pelíšky.

Hazardní trik je v Rusku poměrně oblíbený, ale ne vždy se zdaří.  Žena sedící naproti manželovi vzplála, utrpěla popáleniny na 90 procentech těla a v nemocnici zemřela.

Muži (33) hrozí podle ruských zákonů za neúmyslné způsobení smrti dva roky za mřížemi.

Nešťastník je stíhán na svobodě. Tvrdí, že on sám i jeho žena byli v osudném okamžiku opilí.

Témata:  Rusko alkohol neštěstí

Související

Aktuálně se děje

23. května 2026 22:50

OBRAZEM: Miss Czech Republic 2026 zná vítěze. Korunku si odnesla Lucie Pisková

V pražském Fóru Karlín se dnes večer uskutečnil finálový galavečer 17. ročníku prestižní soutěže krásy Miss Czech Republic 2026. O hlavní korunku a možnost reprezentovat Českou republiku na světových soutěžích bojovala finálová desítka dívek, do které se probojovaly Aneta Vizinová, Sandra Chalupníková, Dominique Alagia, Markéta Králová, Eliška Kramná, Barbara Plintová, Laura Anna Glozarová, Lucie Pisková, Hana Dědková a Eliška Kukačová. Slavnostním programem plným napětí provázely moderátorka Daniela Brzobohatá a úřadující miss Justýna Zedníková.

Zdroj: Libor Novák

Další zprávy