Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Melania Trumpová na sebe přitahuje pozornost, v Itálii zaujala sakem za 1,2 milionu Kč

Melania Trumpová (foto: Toglenn)
Melania Trumpová (foto: Toglenn)
Foto: Wikipedia **www.wikipedia.org**

Taormina (Itálie) - Na summitu skupiny G7 na Sicílii se ukázala také první dáma Spojených států Melania Trumpová. Média zaujalo její sako, které se prodává za 51.000 dolarů (1,2 milionu Kč).

Cena saka módního domu Dolce&Gabbana téměř dosahuje ročního příjmu průměrné domácnosti ve Spojených státech, jež v roce 2015 byla 56.516 dolarů.

Bílý dům neodpověděl na dotaz novinářů, kolik bývalá modelka a manželka miliardáře Trumpa, za sako zaplatila. Agentura AP nicméně zdůraznila, že americké první dámy nedostávají od vlády peníze na ošacení.

Pestrobarevné sako nápadně kontrastuje s modely, v nichž byla Trumpová doposud během první zahraniční cesty amerického prezidenta vidět. Do pátku totiž sázela především na černou barvu, jako například na setkání s papežem Františkem, kdy si v souladu s letitou vatikánskou tradicí oblékla černé krajkové šaty a vlasy měla zakryté rouškou.

Témata:  Melania Trumpová móda Itálie

Související

Aktuálně se děje

22. května 2026 17:19

Britové stále mohou zavařit bývalému princi Andrewovi. Policie se připomněla

Britská policie zopakovala výzvu k veřejnosti ve věci vyšetřování bývalého prince Andrewa. Vyšetřovatelé chtějí mluvit s lidmi, kteří by mohli mít jakékoliv informace. Uvedla to BBC. Policie vyšetřuje mladšího bratra krále Karla III. pro podezření ze zneužití pravomoci úřední osoby. 

Zdroj: Lucie Podzimková

Další zprávy