Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Další průšvih známého golfisty: Tiger Woods byl zatčen za řízení v opilosti

alkoholtester
alkoholtester
Foto: dTest.cz

Palm Beach (USA) - Golfista Tiger Woods byl zatčen za řízení pod vlivem návykových látek.

Bývalého prvního hráče světa, jenž se zotavuje po dubnové operaci zad, zadržela policie dnes brzy ráno na jihu Floridy nedaleko jeho bydliště. Podle informací amerických médií byl po několika hodinách propuštěn na kauci.

Jednačtyřicetiletý Američan se přitom minulý týden chlubil, jak hladce zatím jde rekonvalescence po poslední operaci zad. Při čtvrtém zákroku od jara 2014 mu lékaři odstranili poškozenou meziobratlovou ploténku a Woods si pochvaloval, že se cítí nejlépe za poslední léta.

Témata:  Tiger Woods USA alkohol

Související

Aktuálně se děje

9:04

Tatiana Dyková vynechala divadlo. Řekla, zda je ohrožena její další účast ve StarDance

StarDance má letos jinou podobu, takže se vůbec poprvé mohli vrátit na parket úspěšní účastníci dosavadních řad. Nabídku České televize přijala i Tatiana Dyková, dokonce už během šňůry jednou triumfovala. Nyní ale vyvstala otázka ohledně její další účasti. 

Zdroj: Ludmila Plachá

Další zprávy