Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Rus zaplatil miliony za snídani s ukrajinskou náměstkyní ministra, proslavily ji nahé fotky

Ilustrační fotografie
Ilustrační fotografie
Foto: Pixabay

Kyjev - Ruský občan si za 11 milionů ukrajinských hřiven (zhruba 9,9 milionů Kč) v aukci koupil snídani s náměstkyní ukrajinského ministra vnitra Anastasijou Dějevovou (25). Ta se stala známá svými lechtivými fotografiemi.

Výtěžek z aukce věnuje charitativní společnost Prozorro dětské klinice. Organizátoři akce považovali udanou sumu nejdříve za chybnou a výherce téměř zbavili jeho výhry.

Žena, která jednala jménem ruského občana, informaci brzy potvrdila. Jednatelka zároveň dodala, že muž, který za snídani zaplatil, považuje setkání s Dějevovou za romantickou schůzku.

Prozorro v další aukci vydraží setkání se slovenským exministrem financí Ivanem Miklošem, který nyní pracuje v Kyjevě jako poradce.

Témata:  Ukrajina aukce zajímavosti prostituce

Související

Aktuálně se děje

6. května 2026 10:01

Lela Vémola si řekla o peníze, prozradila Agáta Hanychová. Chtěla ji do podcastu

Agáta Hanychová úspěšně pokračuje v podcastovém projektu i po rozkolu s někdejší spolupracovnicí a kamarádkou Ornellou Koktovou. Nyní přiznala, že v pořadu chtěla přivítat další slavnou ženu ze šoubyznysu. Proč k setkání před kamerami nedojde? 

Zdroj: Ludmila Plachá

Další zprávy