Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Policie objevila mumifikované tělo ženy. Čtyři roky leželo v bytě

Španělská policie
Španělská policie
Foto: Mariusz Stankowski / INCORP images

Madrid - V severošpanělském Culleredu se našlo tělo ženy, která zemřela před čtyřmi roky. "Mumie" ležela na chodbě bytu, kde vlivem průvanu dokonale proschla. Neobtěžovala tak sousedy obvyklým zápachem.

Žena žila sama a sousedům až po čtyřech letech došlo, že si patrně už nikdy nevyzvedne poštu a neodjede autem pokrytým silnou vrstvou prachu.

V době smrti jí bylo hodně přes 50 let a trpěla údajně depresemi po úmrtí její matky, s níž v bytě původně bydlela. Jiné blízké příbuzné patrně neměla.

Patologové u mrtvé nezjistili známky násilí a dospěli k závěru, že skonala přirozenou smrtí. Až na odpojenou elektřinu za nedoplatky za energii byla domácnost netknutá.

Témata:  Španělsko Mumie zajímavosti policie Španělsko

Související

Aktuálně se děje

6. června 2025 11:40

Lepší než doktor. Tajný recept Jiřího Krampola odhalen

Jiří Krampol už má svůj věk, číslovka navíc už za několik týdnů zase poskočí. Není proto divu, že se opakovaně ocitá v nemocnici. Přesto prý existuje něco, co mu uleví od problémů ještě lépe než doktor. Tajný recept známého herce a baviče odhalila jeho kamarádka.

Zdroj: Jiří Hrubý

Další zprávy