reklama
Finalistky České Miss 2018. Takhle vypadají v plavkách i bez nich! - anotační obrázek
Finalistky České Miss 2018. Takhle vypadají v plavkách i…

Šest lidí muselo být ošetřeno poté, co někdo v prostoru Terminálu 1 frankfurtského letiště vypustil plyn. K události došlo chvíli před polednem. Na místě kvůli tomu zasahovali hasiči a záchranáři, věci už vyšetřují i policisté.

Kvůli útoku muselo být dočasně zavřeno dvacet odbavovacích přepážek. Policie uvedla, že po incidentu na nejrušnějším letišti v zemi se šest lidí potýká s dýchacími problémy a pálením očí. „Příčina je nejasná, vyšetřování pokračuje," uvedl mluvčí policie.

Provozovatel letiště Frankfurt uvedl, že operace hasičského sboru již skončila a že v odletové hale nebyly nalezeny žádné „škodlivé látky". Odbavení proto bylo znovu otevřeno a letadla dále létají podle řádu.

Incident přišel méně než 48 hodin poté, co bylo stejné letiště částečně evakuováno kvůli podezření na bombu. Muž, který podle médií trpí duševním onemocněním, informoval policii, že má v zavazadlech výbušniny. Posléze se ukázalo, že v kufrech nic nebezpečného nemá. Na podivné chování muže (37) upozornil v sobotu večer taxikář. Muž prý pro policii nebyl neznámý a byl přijat na psychologické oddělení.

– Globe24.cz / ČTK

0 komentářů Napište svůj názor

reklama