Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Mladík s nožem útočil v polském nákupním centru. Osm zraněncýh, jedna žena zemřela

Zbraně
Zbraně
Foto: Pixabay

Varšava - Mladý muž ozbrojený nožem dnes útočil v nákupním centru ve městě Stalowa Wola na jihovýchodě Polska. Zranil osm lidí, jedna žena později zemřela.

Podle neoficiálních informací je zdravotní stav některých ze zraněných vážný.

Svědci uvedli, že útočník napadal své oběti zcela náhodně a choval se při tom, jako kdyby byl v naprostém amoku. "Útočil na lidi ze zadu a bodal je do zad," citoval list Rzeczpospolita policejní mluvčí Annu Kleeovou.

Pachatel, jehož zadrželi návštěvníci nákupního centra, je nyní v rukou policie. Je jím 27letý místní obyvatel, který zatím nemá žádný policejní záznam. Při útoku byl střízlivý.

Témata:  Polsko útok zbraně

Související

Aktuálně se děje

24. ledna 2026 20:41

Trable u Vémolových neberou konce. Lela přiznala, co ji trápí

Manželce zápasníka Karlose Vémoly se po jeho propuštění na kauci mělo ulevit, jenže přišly problémy s jiným členem rodiny. Nejmladšího potomka Arnieho totiž opět potrápilo zdraví. A trojnásobná maminka pak přiznala, že péče o rodinu je někdy opravdu náročná. 

Zdroj: Jiří Hrubý

Další zprávy