Osnabrück (Německo) - Mladý muž, který si chtěl sledování filmu zpříjemnit popíjením piva, vyvolal paniku v kině. Na útěk se dalo zhruba 200 lidí. Nikomu se nic nestalo.
Mladý muž u sebe neměl otvírák, rozhodl se tedy pomoci si lahvičkou s pepřovým sprejem. Nádobka ale tlak nevydržela a dráždivá látku unikla do kinosálu. Zakrátko muselo všech zhruba dvě stě návštěvníku kina rychle odejít.
"Byl to opravdový chaos," řekl ředitel kina. "Po půl hodině větrání jsme ale mohli film začít přece jen promítat," dodal.
Zraněné si incident nevyžádal. Pokud by se přece jen někdo přihlásil, mohli by policisté žíznivého návštěvníka kina stíhat kvůli ublížení na zdraví z nedbalosti.
Témata: Německo, kina, zajímavosti
Související
20. června 2026 19:54
14. června 2026 14:08
3. května 2026 14:56
12. ledna 2026 20:04
6. prosince 2025 10:16
5. prosince 2025 13:52