Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Davem v Londýně projelo auto

Lidé
Lidé
Foto: Pixabay

Londýn - Pět lidí dnes nad ránem utrpělo zranění v londýnské čtvrti Brixton, když do nich najelo osobní auto.

Policie uvedla, že šlo o následek hádky a že případ nevyšetřuje jako teroristický čin, informuje zpravodajský server BBC.

Posádka auta se údajně hádala s hloučkem lidí na ulici, pak do chodců vozidlo najelo. Nikdo ze zraněných, kterým je mezi 23 a 42 lety, není podle policie v ohrožení života.

Nedaleko místa činu vyšetřovatelé našli opuštěný vůz Volkswagen Golf. Policie žádá svědky incidentu, aby se jí přihlásili.

Témata:  Velká Británie nehody aut lidé

Související

Aktuálně se děje

19. května 2026 18:27

Zvládá to jako jediný. Agáta Hanychová ocenila blízkého člověka

Po boku Agáty Hanychové se vystřídala spousta mužů a tři šťastlivci se s ní dočkali potomka. Jeden z nich je momentálně jejím manželem, i když to nemá jednoduché, což sama celebrita upřímně přiznává. 

Zdroj: Jiří Hrubý

Další zprávy