reklama

Tania Trinidad Paredes (23) byla nalezena mrtvá ve svém bytě v mexickém Mexico City. Podle policie byla žena nalezena s kabelem omotaným kolem krku. Také kosti v jejím krku byly všechny zlámané.

Policie zadržela jejího spolubydlícího Juana Ruize Torrese (32), který vypověděl, že když společně s obětí a dalším spolubydlícím Jose Luis Arzatem Martinezem jednou večer popíjeli, vyzvala je Tania k sexu ve třech. Martinez však odmítl.

Když se dostali do postele, požádala údajně psycholožka Tania, aby jí Torres bil a škrtil, protože má ráda drsný sex. Torres jí proto začal škrtit kabelem, píše Daily Mail. Musel to ale přehnat, protože se ihned zhroutila. Jednalo se podle něj o nešťastnou náhodu.

Podle pitvy žena zemřela na udušení. Také zlomené kosti v jejím krku nasvědčují, že Torres mluvil pravdu.

Podle místních médií však zpočátku Torres účast na její smrti popíral, později teprve začal mluvit o nešťastné náhodě a drsném sexu. To působí velmi podezřele. Policie proto analyzuje mobilní telefony a sociální sítě obou dvou, aby zjistila, jaké vztahy měli měsíc před incidentem. Torres je vyšetřován na svobodě.

reklama