Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Mafie úřadovala na Slovensku. Může semleli mlýnkem na maso

Policie SR, ilustrační fotografie
Policie SR, ilustrační fotografie
Foto: Adam Mráček / INCORP images

Bratislava - Slovenští kriminalisté odhalili ohavné mafiánské praktiky. Jedním z případů je semletí muže mlýnkem na maso.

Na Slovensku bylo obviněno osm lidí z několika mafiánských vražd. Policisté vyšetřují vraždu Andreje Reisze, jehož rozporcované tělo mafiáni semleli v mlýnku na maso.

Muž byl zastřelen v listopadu 2006 na Slovensku. Jeho tělo měli rozporcovat, kusy těla semlít v mlýnku na maso a vysypat do Malého Dunaje. Policie z vraždy obvinila osm osob. Mafiáni působili v okolí Dunajskej Stredy na Slovensku.

Vražda mlýnem na maso je pouze jedním z případů, ze kterého se obvinění budou zodpovídat u soudu. Policisté vyšetřují i vraždu šéfa mafiánského podsvětí, Ludovíta Šátora, jehož tělo se nikdy nenašlo.

Další dvě oběti měli mafiáni uškrtit a vložit do vykopané jámy. Kosterní pozůstatky obou poškozených byly nalezeny v rámci policejní akce. Další vraždy byly spáchány na okraji Bratislavy.

Policejní razie na odhalení pachatelů mafiánských vražd se zúčastnilo 170 policistů. Vykonali devět domovních prohlídek, zajistili mačety, střelné zbraně, nože i kuši.

Témata:  Slovensko mafie vražda

Související

Aktuálně se děje

21. listopadu 2024 12:46

Rusko si našlo nový cíl číslo jedna. Polsko

Marija Zacharovová, mluvčí ruského ministerstva zahraničí, varovala, že nově otevřená americká základna protiraketové obrany v severním Polsku zvyšuje úroveň jaderného ohrožení a stává se prioritním cílem pro Rusko.

Zdroj: Libor Novák

Další zprávy

Anders Behring Breivik už nechce sedět ve vězení. Masový vrah chce na svobodu

Anders Behring Breivik už nechce sedět ve vězení. Masový vrah chce na svobodu

Norský masový vrah Anders Behring Breivik, který v roce 2011 při bombovém útoku a střelbě zabil 77 lidí, stanul v úterý před soudem, aby podruhé požádal o podmínečné propuštění. Breivik si odpykává trest odnětí svobody na 21 let, což je maximální možný trest v Norsku. Podle norského práva má však po deseti letech vězení nárok na slyšení o podmínečném propuštění.