reklama

„Největší hon na čarodějnice v amerických dějinách pokračuje," napsal šéf Bílého domu na twitteru. „Žádná tajná úmluva nebyla, všichni včetně demokratů vědí, že nebyla, ale pokračuje to pořád dál. Rusko a celý svět se smějí tuposti, které jsou svědky. Republikáni by nakonec měli převládnout!" napsal prezident na twitteru.

Šéf Bílého domu se také pustil do „potměšilé" demokratické senátorky Dianne Feinsteinové, která v úterý zveřejnila zápis uzavřeného kongresového slyšení s Glennem Simpsonem, zakladatelem společnosti Fusion GPS, která zkoumala údajné důkazy o Trumpových stycích s Ruskem. Feinsteinová podle prezidenta zveřejnila výpověď „podvodně a možná nezákonně, absolutně bez oprávnění, což je hanba".

Zvláštní tým vyšetřovatelů FBI a tři výbory Kongresu pátrají po ruském vměšování, jehož cílem mělo být poškození Trumpovy soupeřky Hillary Clintonové a zvýšení šancí na vítězství Trumpa. Bílý dům jakékoli tajné kontakty s Moskvou popírá. V kauze už padla dvě obvinění členů Trumpova štábu a v médiích se objevují zprávy o připravovaném výslechu samotného prezidenta.

1 komentář (Poslední 10.01. 21:50) Napište svůj názor

reklama