Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Španělská policie šla zatknout Puigdemonta, místo něj zadržela namaskovaného komika

Carles Puigdemont
Carles Puigdemont
Foto: Facebook

Madrid - Španělská policie má z ostudy kabát. Dostala tip, že se na předměstí Madridu objevil katalánský expremiér Carles Puigdemont, na nějž je vydán zatykač. Nakonec se ukázalo, že jde o vtípek známého recesisty.

Ukázalo se, že místo uprchlého politika "dopadli" policisté komika, který byl jako Puigdemont maskovaný kvůli natáčení scénky do televizního pořadu.

"Viděl jsem, jak přichází šest policistů," řekl dnes herec Joaquín Reyes rozhlasové stanici Cadena SER. Podle něj neprojevovali přílišné nadšení, že si jdou pro muže, který je kvůli snahám o nezávislost Katalánska ve Španělsku obviněn ze vzpoury.

Puigdemont je nyní v Belgii, kam prchl loni v říjnu. Reyes dodal, že policisté nakonec celou situaci vzali s humorem.

Témata:  Katalánsko policie Španělsko Španělsko Carles Puigdemont

Související

Aktuálně se děje

30. listopadu 2025 15:28

Štefan Margita si chodí k hrobu Zagorové povídat. Lidé nechápou

Přes tři roky už je Štefan Margita bez milované manželky Hany Zagorové. Urnu s jejími ostatky však měl nějaký čas doma, čímž se nijak netají. Dnes už je zpěvačka uložena na hřbitově, kam vdovec pravidelně chodí. Jak popisuje své návštěvy u hrobu? 

Zdroj: Dan Šrámek

Další zprávy