Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Češka při sexu sebrala milenci peněženku, soud jí napařil tři roky

Policie Slovensko
Policie Slovensko
Foto: Karel Bařina, EuroZprávy.cz

Bratislava - Češka, která v jedné z bratislavských ubytoven ukradla svému milenci peněženku s hotovostí 200 eur (5080 korun), dostala tři roky vězení.

Napsal to dnes na svém webu list Nový čas. Obžalovaná i prokurátor se vzdali práva podat vůči verdiktu odvolání.

Ke krádeži došlo během sexuálního styku. Žena sebrala peněženku, kterou měl starší muž uloženou pod polštářem postele. Za krádež ji hrozilo až 10 let vězení. Soud ji také nařídil nahradit poškozenému způsobenou škodu.

Nešlo o první podobný delikt, který Češka spáchala. Před dvěma lety ji jiný soud na Slovensku potrestal rovněž za krádež.

Témata:  Češi krádeže Slovensko policie SR

Související

Aktuálně se děje

3. listopadu 2025 22:00

Je dokonáno. Karel III. našel způsob, jak jednou provždy vystrnadit bratra Andrewa z královské rodiny

Bývalý vévoda z Yorku, nyní známý jako Andrew Mountbatten Windsor, by měl podle informací deníku The Guardian obdržet jednorázovou platbu v řádu stovek tisíc liber a následnou roční rentu. Toto finanční zajištění má být součástí snahy krále Karla III. o „jednou provždy“ vyřešení problému s jeho bratrem a má mu zabránit v nadměrné spotřebě v jeho novém životě jako prostého občana.

Zdroj: Libor Novák

Další zprávy