reklama

Prodejce pizzy v Harlowu v Essexu zavolal v pátek večer záchranáře a policisty poté, co po hádce mezi dvěma dospívajícími a dvěma muži jeden ze starších mužů postříkal mladíky i další lidi neznámou látku. A i když nikdo nebyl při útoku vážně zraněn, látka zasáhla řadu lidí, kteří byli na místě ošetřeni záchranáři, píše místní list Essex Chronicle.

Muž, který pracuje v blízkosti místa incidentu a který si přál zůstat v anonymitě, řekl novinářům, že mu bylo fyzicky špatně poté, co jej látka zasáhla. „Jeden zákazník čekal na pizzu a jeden chlap přišel, máchal rukou a něco stříkal. Utíkali jsme a pak mi bylo špatně,“ řekl.

„Je to znepokojující, bydlím tady osm let, přestěhoval jsem se sem z Afghánistánu. Přestěhoval jsem se proto, že jsem doma každý den bojoval o svůj život a teď se to tu děje taky. Takže si říkám, proč jsem vlastně tady? Začíná to tu být stejně špatné,“ tvrdí muž.

Atek Sank, který v pátek večer pracoval v podniku Essex Pizza, popsal dění v době útoku jako „opravdu hektické" a zdůraznil, že na místě byly i děti.

„Stalo se to během několika vteřin a lidé začali kašel a pak jsme začali kašlat i my, a tak jsme pustili lidi dovnitř a rychle zavolali polici," řekl. „Pak se objevila policie a sanitky. Bylo to tak děsivé. Nečekal jsem, že se u nás něco takového stane.“

0 komentářů Napište svůj názor

reklama