reklama

Na místě zasahovalo 23 hasičů, požár však nevypukl. Výbuch podle webu listu Nový čas nejvíce poničil pracoviště pedikúry v přízemí zdravotního střediska. 

"Dnes krátce po páté hodině jsme přijali na lince 158 oznámení o poškození stěny jedné z budov na Bebravské ulici v městské části Bratislava-Vrakuňa. Hlídky hodnověrnost tohoto hlášení na místě prověřily a potvrdily, přičemž po příchodu na místo byla zpozorována poškozená přední část domu, stejně jako několik poškozených vozidel zaparkovaných v blízkosti," uvedl Michal Szeiff z krajského ředitelství policie v Bratislavě. 

"Výbuch byl velmi silný a probudil nás přibližně v pět. Na zaparkovaná auta létaly části konstrukce z budovy a z mříží," uvedl jeden z obyvatel.

Starosta Vrakuně Martin Kuruc sdělil, že všechny typy ambulancí ve zdravotním středisku, od všeobecných lékařů, přes chirurgy a zubaře po oční a dětské lékaře, nebudou fungovat, dokud policie nedokončí úkony a statik nevyhodnotí stav budovy. Explozi zřejmě zavinil plyn. Policie vyšetřuje případ jako trestný čin všeobecného ohrožení.

Loading...

0 komentářů Napište svůj názor

reklama