Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

VIDEO: Žena v Saúdské Arábii skočila na pódium a objala zpěváka. Může skončit za mřížemi

Saúdská Arábie
Saúdská Arábie
Foto: Pixabay

Rijád - Mladá žena v Saúdské Arábii byla dnes obžalována za to, že na koncertu skočila na jeviště a objala zpěváka. Hrozí jí pokuta ve výši 27.000 rijálů (594.000 Kč) a až dva roky za mřížemi.

Žena byla zadržena dříve tento měsíc na festivalu ve městě Táif, kde vystupoval Mádžid Muhandis, populární zpěvák iráckého původu se saúdskoarabským občanstvím.

Fanynka, která měla na sobě nikáb (závoj zahalující obličej mimo oči) přiběhla ke zpěvákovi, když vystupoval, a objala ho kolem krku. Vzápětí zasáhla ochranka.

Jméno a věk ženy úřady nezveřejnily. Byla obžalována za čin, který porušuje zákon proti obtěžování.

Témata:  Saúdská Arábie ženy koncert

Aktuálně se děje

9:32

Karel Šíp vysvětlil divákům rozdíl mezi sebou a Janem Krausem

Největšími stálicemi na poli českých talk show jsou Jan Kraus a Karel Šíp. Všechnopárty, tedy pořad druhého jmenovaného, letos oslaví 20 let. Ani po tak dlouhé době se Šíp neubrání srovnání s Krausem. V čem jsou jejich pořady rozhodně odlišné? 

Zdroj: Dan Šrámek

Další zprávy