Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Zraněný pasažér byl uvězněn s mrtvým řidičem, na pomoc čekal dlouhé čtyři dny

Autonehoda
Autonehoda
Foto: Pixabay

Petrohrad - V opuštěných končinách v okolí Petrohradu minulý týden havarovalo auto, řidič zahynul. Spolujezdec nebyl schopen se vlastními silami vyprostit, na pomoc čekal čtyři dny.

"Svědci v neděli ráno oznámili dozorčímu důstojníkovi, že se v příkopu nachází volkswagen a že je v něm mrtvý řidič a zraněný cestující. Jeho stav lékaři vyhodnotili jako vážný," sdělil mluvčí dopravní policie.

Sám cestující podle něj tvrdil, že k nehodě došlo ještě 22. srpna a že celou dobu byl v autě spolu s obětí havárie. 

K nehodě došlo nedaleko vsi Popovo u města Vyborg, odkud pocházel řidič. Auto vyletělo v prudké zatáčce, takže nebylo ze silnice vůbec vidět. Zraněného cestujícího, který utrpěl četné zlomeniny, zachránilo až to, že jeho křik uslyšel kolemjdoucí houbař, napsal vládní list Rossijskaja gazeta.

Témata:  dopravní nehody Rusko EuroZprávy.cz

Související

Aktuálně se děje

14. června 2026 11:37

Pravda o nové lásce Tomáše Macháče. Zase mu propadla známá kráska

Vztahy Tomáše Macháče se v posledních dnech opět hodně řeší. Jeden podle všeho skončil, ale hned na něj navázala nová láska. Podle dostupných informací se tenista zakoukal do další dobře známé dívky. 

Zdroj: Jiří Hrubý

Další zprávy