Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Děsivá autonehoda v Bavorsku. Viníkem je opilý Čech

Autonehoda
Autonehoda
Foto: Pixabay

Mnichov - Silně opilý řidič z České republiky dnes nad ránem v Bavorsku nezvládl řízení a s vozem po několika převráceních skončil v poli.

Podle portálu wochenblatt o tom informovala německá policie s tím, že při nehodě utrpěli zranění všichni tři cestující, kteří ve voze jeli.

Nehoda se stala nedaleko dolnobavorského Straubingu, který leží asi 40 kilometrů od hranic s Českem.

Zranění skončili v nemocnici a řidič přišel o řidičský průkaz. Škodu na voze policie odhadla na 4000 eur (100.000 korun).

Témata:  dopravní nehody Češi Německo

Související

Aktuálně se děje

11. února 2026 8:32

Martina Sáblíková se rozhodla. Ve čtvrtek pod pěti kruhy pojede

Až bude ve čtvrtek na programu v rámci Zimních olympijských her v Miláně a Cortině d'Ampezzo pětikilometrový rychlobruslařský závod žen, čeští fanoušci v něm budou moct fandit loučící se legendě Martině Sáblíkové. Ta totiž dostala svolení od lékařů, že se může závodu zúčastnit poté, co nemohla kvůli nemoci závodit na tříkilometrové trati.

Zdroj: David Holub

Další zprávy