Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Tragická dovolená. Pár odjel do Řecka, jeden z nich se nikdy nevrátí

Řecko
Řecko
Foto: Pixabay

Mladý pár z Polska si na dovolené na řeckém ostrově Zakynthos chtěl užít jízdu na čtyřkolce. Ukázalo se to být tragickým rozhodnutím.

Polský pár si na ostrově Zakynthos vypůjčil čtyřkolku. Nedaleko města Agios Kirikas se však z neznámých důvodů srazili s autem. Zprávu přinesl polský zpravodajský portál Wiadomości RadioZET

Muž si při nehodě vážně poranil hlavu, po převozu do nemocnice umřel. Jeho manželku zdravotníci rovněž odvezli ve vážném stavu do nemocnice - podle neoficiálních informací si měla rozdrtit nohu, kterou ji lékaři museli amputovat.

RadioZET zjistilo od jednoho z členů turistické skupiny z Polska, že muž nikdy dříve čtyřkolku neřídil. Jeho první zkušenost se tak stala i poslední.

Témata:  dopravní nehody Řecko Polsko

Související

Aktuálně se děje

9:29

Richard Krajčo přiznal vážný problém. Ohrožuje jeho veřejné vystupování

Richard Krajčo přiznal poměrně vážný problém, který ohrožuje jeho veřejné vystupování. Dobrou zprávou pro fanoušky kapely Kryštof a jeho hereckých výkonů je, že se ho snaží řešit. Není to ale tak jednoduché. 

Zdroj: Jiří Hrubý

Další zprávy