Olesya Barsková (39), její dcera Viktorie (22), dva synové (6 a 2) a devítiměsíční vnuk byli nezvěstní od prosince. Manžel Olesye, Ildar Gainiakhmetov, tvrdil, že se přestěhovali.

Tomu ale tchýně a partner Viktorie nevěřili, proto vše nahlásili na policii. Vyšetřovatelé chtěli vyslechnout Ildara, našli ho ale oběšeného v domě. Na místě byl i dopis na rozloučenou, ve kterém stálo: "Nemohu bez nich žít."

Co se stalo se zbytkem rodiny až dosud nikdo nevěděl. Pravda ale nakonec vyplula na povrch, a je děsivější, než si kdo dokázal představit. Všech pět členů rodiny totiž zemřelo. Jejich těla objevili vyšetřovatelé na zahradě jejich venkovského domu.

Gainiakhmetov je pravděpodobně zabil a pronajal si dodávku, aby měl těla jak převézt. Poté je ukryl ve studni. Když policisté vytahovali zbytky těl ze studny, šokovaní sousedé podle zahraničních médií omdlévali.

"Omdlela jsem. Viděla jsem, jak ze studny vytáhli obrovské tašky. Roztrhly se a z mezer trčely ruce a nohy. Nemohla jsem to vydržet a utekla jsem. Stále se třesu," prozradila jedna ze sousedek. Další muž se při pohledu na děsivou scénu pozvracel. Co za motivem vraždy stálo policie zatím nezveřejnila.