Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Španělskem otřásla brutální trojnásobná vražda. Ženě usekli hlavu

Španělská policie
Španělská policie
Foto: Mariusz Stankowski / INCORP images

Madrid - Hasiči objevili v madridské advokátní kanceláři tři brutálně zavražděné osoby, z toho jedna měla useknutou hlavu. Španělský portál El Mundo uvedl, že jde o dvě ženy a jednoho muže, všichni byli jihoamerického původu.

Hasiči vyjeli ve středu večer v 18:40 k nahlášenému požáru v ulici Marcela Usera. Na místě je ale čekalo velice nemilé překvapení, celkem nalezli tři těla. Původně si mysleli, že se lidé udusili.

V jedné z kanceláří našli muže (42), který dostal ránu sekerou do hlavy. Záchranáři se ještě pokusili muže resuscitovat, ale neúspěšně.

V dalších místnostech pak nalezli dvě mrtvé ženy ve věku mezi 30 a 35 lety, jedné byla useknuta hlava, druhá zemřela na zástavu, při nalezení už ji nebylo možné vzkřísit.

Kvůli probíhajícímu vyšetřování nemohla španělská policie uvolnit další informace, ale nevyloučila žádnou hypotézu včetně podezření, že měl oheň zamaskovat stopy po zákeřném zločinu.

Témata:  Španělsko vražda policie Španělsko

Související

Aktuálně se děje

6. června 2025 17:57

Hromadná nehoda uzavřela dálnici D10. Několik lidí se zranilo

Hromadná nehoda uzavřela v pátek odpoledne dálnici D10 ve středních Čechách. Střetlo se celkem osm vozidel, pět lidí utrpělo těžká či středně těžká zranění. Příčinou a okolnostmi nehody se zabývá policie. 

Zdroj: Jan Hrabě

Další zprávy