reklama

Čtyřdílný dokument s názvem Hillary pojednává o životě někdejší ministryně zahraničí, informuje CNN. Režisérka Nanette Bursteinová se ve snímku v jeden moment Clintona zeptá, proč se pustil do románku s Lewinskou a zda zvážil všechna možná rizika.

"Nikdo si jen tak nesedne a nepomyslí si: ´Myslím, že podstoupím opravdu nezodpovědné riziko´," prohlásil Clinton. "Připadáte si, jako byste vrávorali - jste v patnáctikolovém boxerském zápase, který prodlouží na 30 kol a najednou se naskytne něco, co vám dovolí na to na chvíli nemyslet," dodal. "Každý z nás má ve svém životě tlaky, zklamání a hrůzy, obavy z čehokoliv, věci, které jsem dělal, abych se dokázal vypořádat se svými úzkostmi," doplnil bývalý prezident.

Podle listu The New York Times vyvolaly Clintonovy poznámky vzrušené reakce na twitteru. Uživatelé exprezidentovi například radili, aby příště pro tyto účely zvolil spíše patřičné léky či meditaci.

Sněmovna reprezentantů podala na Clintona ústavní žalobu v roce 1998 za lhaní porotě a maření spravedlnosti. Svou aféru z Lewinskou totiž Clinton nejdříve popíral.

Clintonová v dokumentu uvádí, že nejdříve zprávám o manželově nevěře nemohla uvěřit a byla zdrcená. Nejtěžší podle ní bylo informovat o záležitosti jejich dceru Chelsea. "Víte, všichni v našich životech máme nějaké závaží, někdy děláme věci, které bychom dělat neměli," řekl Clinton. "To, co jsem udělal, bylo odporné," dodal.

Loading...

2 komentáře (Poslední 08.03. 07:00) Napište svůj názor

reklama