Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Dva muži vyloupili banku v Bratislavě, policie po nich pátrá

Policie SR, ilustrační fotografie
Policie SR, ilustrační fotografie
Foto: Adam Mráček / INCORP images

Dva dosud neznámí muži dnes dopoledne vyloupili banku v bratislavské čtvrti Ružinov. Policie po pachatelích pátrá a veřejnost upozorňuje, že dvojice může být ozbrojená.

"Dnes krátce před 10:00 došlo k loupežnému přepadení jedné z bank na Seberíniho ulici," uvedla před polednem slovenská policie na sociální síti facebook.

Muži podle ní odcizili finanční hotovost a utekli neznámým směrem.

Policie vyzvala lidi, kteří v daném čase byli poblíž místa a mají o pachatelích informace, aby ji kontaktovali. Obyvatele zároveň upozornila, že muži mohou být ozbrojení.

Témata:  policie SR Slovensko

Související

Aktuálně se děje

15. prosince 2025 9:22

Roman Ondráček prozradil obsah poslední konverzace s Hezuckým

Hodně v pátek odpoledne zaujala přítomnost Romana Ondráčka v prostorách strašnického krematoria, kde se lidé loučili se zesnulým moderátorem Patrikem Hezuckým. Zvlášť když nemohl do smuteční síně. Ondráček se ale podělil o vzpomínky na zesnulého. 

Zdroj: Dan Šrámek

Další zprávy