Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Dvě tornáda v Číně zabila nejméně sedm lidí

Tornádo
Tornádo
Foto: Pixabay

Dvě tornáda v Číně zabila nejméně sedm lidí, dalších více než 200 lidí utrpělo zranění. Informovaly o tom dnes podle agentury AP čínské úřady a média.

Jedno z tornád zasáhlo v pátek večer město Wu-chan ve střední Číně. Podle úřadů si vyžádalo šest mrtvých a 218 zraněných. Poškodilo rovněž desítky domů.

Při druhém tornádu, které udeřilo v provincii Ťiang-su na východě Číny, zemřel podle státních médií jeden člověk a dalších 21 osob utrpělo zranění, píše AP.

Témata:  tornádo Čína

Související

Aktuálně se děje

17. dubna 2025 12:26

Nové záběry z atentátu na Roberta Fica, které ještě nikdo neviděl

Dosud nezveřejněné záběry z atentátu na slovenského premiéra z května 2024 se nyní dostaly na veřejnost díky dokumentu finské televize. Syrové sekundy po výstřelech v Handlové zachycují dramatické momenty střelby z jiného úhlu a znovu oživují děsivé chvíle, které zasáhly nejen Slovensko, ale i širokou veřejnost ve střední Evropě.

Zdroj: Tomáš Karas

Další zprávy