reklama

Šestadvacetiletá blondýnka Jevgenije Šuljatjevová zemřela ve svém bytě v ruském městě Kirovo-Čepeck. Její smrt byla v mnohém kuriózní. Krásce totiž spadl do vany telefon, který si právě nabíjela .

Zemřela krátce po zásahu elektrickým proudem. Její bezvládné tělo objevila její máma Vera, uvedl server Mirror. Pohled na mrtvou dceru ve vaně teď bude zdrceně ženu pronásledovat až do konce života.

Kromě rodiny zasáhla smrt mladé ženy i její přátele, kteří jí na sociální síti píší dojemné vzkazy. „Sestřičko, odpočívej v pokoji… Navždy budeš v našich srdcích," píše se v jednom z nich.

Zdrcená maminka Vera prozradila, že dceři vzdá úctu tím, že pomůže ruskému vyšetřovacímu výboru. Ten se zabývá sérií podobných úmrtí, jejichž počet v Rusku rychle narůstá.

Experti varují všechny před hrozivými riziky užívání nabíječky na telefon v blízkosti vany. Podobné nehody totiž rozhodně nejsou ojedinělé. A navíc se mohou stát téměř komukoliv. 

Veřejnost před pár měsíci zasáhla také smrt čtrnáctileté Julie, která zemřela stejným způsobem. Elektrický proud připravil o život i nadějnou ruskou sportovkyni Irinu Rybnikovovú (†15).

Loading...

5 komentářů (Poslední 22.09. 16:15) Napište svůj názor

reklama