Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Islámský stát udeřil v Rusku. Strašlivý útok zaznamenala kamera

Ilustrační foto
Ilustrační foto
Foto: Reprofoto YouTube

Teroristická skupina Islámský stát (IS) se přihlásila k úternímu útoku na policisty ve městě Magas, které je správním střediskem jihoruského Ingušska. Informovala o tom dnes agentura AP s odvoláním na webovou stránku využívanou IS. Při incidentu přišel o život jeden policista a jeden z útočníků byl zabit.

Útok zaznamenaly bezpečnostní kamery u policejního stanoviště. Na záběrech je vidět, jak do stojícího policisty najel v plné rychlosti automobil.

Poté z vozidla vyběhl muž, který zaútočil na osazenstvo v policejním autě. Po chvilce se k němu přidal další útočník. Následně k místu přiběhl podle všeho jiný policista a na násilníky střílel z pistole.

Média k incidentu uvedla, že dva útočníci zabili policistu autem a pak další tři policisty napadli noži a zranili je. Jednoho z útočníků policisté zastřelili a druhého zranili.

Témata:  Islámský stát teroristické útoky v Rusku Rusko

Související

Aktuálně se děje

10. září 2025 14:36

Potíže známé herečky, která nastupuje do Ulice. Skončila pod kudlou

Další osobnost českého šoubyznysu se potýká se zdravotními problémy. Známá herečka Sandra Nováková, která nastupuje do nekonečného televizního seriálu Ulice, musela dokonce pod kudlu. 

Zdroj: Jiří Hrubý

Další zprávy