Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Kapitální úlovek policie. Kde našla sto kilogramů drog?

Ilustrační foto
Ilustrační foto
Foto: Pixmac

Řečtí policisté hlásí kapitální úlovek v boji s drogovými dealery. Při razii v hlavním městě Atény našli přes sto kilogramů drog. Kde je pachatelé ukrývali?

Řecká protidrogová policejní jednotka objevila při razii v bytě na předměstí Atén přes 100 kilogramů kokainu, který byl schovaný uvnitř trouby a také v nádobě s pískem. Zatkla přitom tři lidi a zadržela také téměř 900.000 eur v hotovosti, informovala dnes agentura DPA.

Část balíčků se 104 kilogramy kokainu v hodnotě přes pět milionů eur (téměř 130 milionů Kč) jejich majitelé schovali do pískem vyplněné plastové nádoby, která připomínala záchod pro kočky.

Zbylá narkotika, která zřejmě pocházejí z Latinské Ameriky, naskládali na plechy dovnitř trouby. Videozáznam s nálezem narkotik na twitteru zveřejnil řecký ministr pro ochranu občanů Michalis Chrisochoidis.

Témata:  policie drogy Řecko

Aktuálně se děje

20. května 2024 21:54

Litva: Ukrajina by měla mít více svobody při útocích na cíle v Rusku

Západní spojenci Ukrajiny by měli zrušit omezení na použití zbraní dodaných na Ukrajinu a dopřát Kyjevu více svobody při útocích na cíle v Rusku. V pondělí to během rozhovoru prohlásil litevský ministr zahraničí Gabrielius Landsbergis, informuje agentura AFP.

Zdroj: Libor Novák

Další zprávy