Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Muž zapomněl batoh s drogami na německém nádraží, chtěl ho vyzvednout na policii

Německá policie
Německá policie
Foto: Pixabay

Dvaadvacetiletý muž zapomněl batoh s marihuanou a amfetaminy na nádraží v německém Braunschweigu. Přišel si ho vyzvednout na policii patrně v domnění, že se policisté nepodívali dovnitř, informuje dnes agentura DPA.

Muž v neděli telefonoval na policii a ptal se, zda tam někdo neodevzdal jeho batoh, uvedla spolková policie. Strážci se ptali na německých drahách, které potvrdily nález batohu. Když policisté zavazadlo otevřeli, nestačili se divit. Kromě marihuany našli dózu s bílým práškem. Rychlý test na drogy ukázal, že jde o amfetaminy.

Mezitím byl o nalezeném batohu informován i jeho majitel, který si pro něj přišel na policejní služebnu. Identifikoval, že batoh je skutečně jeho. Zřejmě doufal, že policisté nezkoumali obsah, uvedla policie.

Místo zabavených drog si muž od policie odnesl trestní oznámení kvůli nedovolenému držení omamných látek, poznamenala DPA.

Témata:  Německo policie Německo

Související

Aktuálně se děje

1. dubna 2025 13:08

Tohle se nečekalo. Anna Slováčková a moment, který chce zažít každý umělec

Anna Slováčková bojuje se zákeřnou rakovinou, ale zároveň se snaží pokračovat i v normálním osobním i pracovním životě. Jejím posledním počinem v hudební kariéře je duet s rapperem Lipem. Právě on nyní prozradil, jak se písničce daří. 

Zdroj: Jiří Hrubý

Další zprávy