SPD, jejíž kandidát na kancléře Olaf Scholz je vicekancléřem a ministrem financí ve stávající vládě velké koalice, zůstává na 25procentní podpoře. Svazek CDU/CSU, která jde do voleb s šéfem CDU a předsedou vlády spolkové země Severní Porýní-Vestfálsko Arminem Laschetem coby kandidátem na kancléře, si oproti předchozímu týdnu polepšil o jeden procentní bod na 22 procent.

Podpora dalších stran zůstala ve srovnání s předchozím průzkumem beze změn. Zelené tak hodlá podle společnosti Forsa volit 17 procent dotázaných, liberální demokraty (FDP) 11 procent, protiimigrační Alternativu pro Německo (AfD) také 11 procent a krajně levicovou Levici šest procent.

Forsa rovněž spočítala, že SPD by ve Spolkovém sněmu v případě předpokládaného zisku obsadila 206 křesel, CDU/CSU 185, Zelení 140, FDP a AfD po 91 a Levice 49. Jako nejpravděpodobnější vládní uspořádání po volbách se jeví některá z "tříbarevných" koalic, konkrétně SPD se Zelenými a FDP nebo CDU/CSU s týmiž koaličními partnery. Vyloučeny nejsou ani další kombinace, přičemž nulový koaliční potenciál má podle deklarací ostatních politických formací pouze AfD.