Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Natáčení hororu se zvrtlo, amatérští filmaři jdou před soud

Film, ilustrační foto
Film, ilustrační foto
Foto: Pixabay

Dva mladí lidé, kteří se v ulicích východofrancouzského města Nancy rozhodli natočit hororové video inspirované filmovou sérií Pátek třináctého, se kvůli své neohlášené akci budou zodpovídat před soudem. Vyděsili totiž kolemjdoucí, napsal server France Bleu.

Jeden z amatérských filmařů měl na obličeji masku známou ze snímků a maketu zbraně, s níž mířil na chodce, a druhý točil.

Jedna vylekaná kolemjdoucí zavolala policii a museli ji ošetřit zdravotníci. Žena skončila na den v pracovní neschopnosti.

Dvojice, která policii dosud nebyla známá, chtěla svůj krátký film vystavit na sociálních sítích v pátek, kdy bude třináctého. Pátek třináctého je v mnoha zemích považován za nešťastný den.

Témata:  Francie zajímavosti filmy

Související

Aktuálně se děje

4. března 2026 16:09

Richard Krajčo už má jasno. Odhalil plán oslavy kulatin

Kulatá jubilea se v českém šoubyznyse nebudou slavit jen letos, ale i v příštím roce. Oslavu padesátin připravuje herec a zpěvák Richard Krajčo, který v těchto dnech odhalil, kde proběhne večírek, na němž se mohou objevit i fanoušci oslavence. 

Zdroj: Jiří Hrubý

Další zprávy