Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Polák mučil ženu více než pět let a věznil ji v chlívku pro prasata

Polská policie
Polská policie
Foto: Facebook

Muž z Polska čelí obvinění za hrůzné činy, které otřásly veřejností. Podle obvinění držel ženu v nepředstavitelných podmínkách více než pět let v chlívku, kde ji vystavoval mučení a fyzickému týrání. Informuje o tom agentura DPA.

Případ týrání, který šokoval veřejnost, se odehrál v malebné vesnici Gaiki v jihozápadním Polsku. Tato obec se nachází v okrese Głogów v Dolnoslezském vojvodství, přibližně 88 kilometrů severozápadně od Wrocławi.

Státní zastupitelství obvinilo 35letého muže z velmi závažných činů, které zahrnují nejen fyzické a psychické mučení, ale také opakované znásilnění 30leté ženy. K tomu se přidává i obvinění z odpírání přístupu k základním potřebám, jako jsou voda a hygienické výrobky.

Případ brutálního týrání ženy z vesnice Gaiki je nyní vyšetřován a očekává se, že brzy bude vydán zatykač. Pokud se obvinění potvrdí, může 35letému muži hrozit až 25 let vězení. Prokuratura v Głogówě pro Polsat News potvrdila, že nemocnice, kde byla žena ošetřena pro vykloubené rameno, upozornila na rozsah jejích zranění, který šokoval lékaře.

Žena rovněž v minulosti porodila dítě v nemocnici, které se rozhodla vzdát k adopci. Na webu MyGł uvedla, že se bála říct pravdu lékařům, protože ji muž vyhrožoval dalším násilím v případě stížností. Podle místních médií se s mužem seznámila na internetu v roce 2019.

Témata:  Polsko krimi policie Polsko

Související

Aktuálně se děje

2. dubna 2026 14:05

Patrasová mezi lidmi umravňovala Slováčka. Tohle si hudebník mohl odpustit

Dáda Patrasová se k radosti fanoušků opět objevila na veřejnosti, ale ona sama by možná raději zůstala doma. Zaznělo totiž něco, co se jí vůbec nelíbilo. Dokonce jde o slova, která pronesl její manžel Felix Slováček. 

Zdroj: Dan Šrámek

Další zprávy

Donald Trump

Vrátíme Írán do doby kamenné, pohrozil Trump v projevu

Americká armáda velmi brzy dokončí operaci v Íránu, protože dosáhla ohromujících vítězství, řekl americký prezident Donald Trump v ostře sledovaném projevu. Řeč trvala celkem 19 minut. Konflikt podle jeho slov potrvá ještě nižší jednotky týdnů. Trump také znovu pohrozil Teheránu útoky na elektrárny a ropná zařízení, pokud nedojde k dohodě.