reklama

Pod záběry se podle ruských médií rozpoutala více než živá diskuse, ve které nechybějí obecné soudy ("nejtěžší je práce s lidmi"), specifické postřehy ("průvodčí je nějaká nervózní"), slova obdivu ("ta mu to nandala jak se patří"), rady ("za trest bude pět let pracovat jako průvodčí") či výstrahy ("žen se ani nedotkni - ne proto, že jsou křehké, ale protože je to smrtelně nebezpečné").

zdroj: YouTube

Příběh má ale pokračování: původce incidentu, který uprchl před rozlíceným osazenstvem tramvaje, zadržela podle serveru Life.ru policie. Tu o dopadení násilníka požádala průvodčí s pohmožděným hrudníkem po úderu, kterým opilec odpověděl na její upozornění, že v takovém stavu by neměl cestovat veřejnou dopravou. Násilníkem se podle serveru ukázal být 24letý obyvatel města, který již má záznam v rejstříku za majetkovou trestnou činnost. O vině a trestu se rozhodne po vyšetření mladého muže na psychiatrii.

Novokuzněck s více než půl milionem obyvatel se dosud zapsal do dějin svatbou autora Zločinu a trestu Fjodora Michajloviče Dostojevského, jakož i hutěmi vybudovanými v éře komunistického diktátora Josifa Stalina, kdy město bylo přejmenováno na Stalinsk.

reklama