Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

V Bratislavě se zabili pádem z okna muž a žena, v bytě bylo mrtvé dítě

Policie SR, ilustrační fotografie
Policie SR, ilustrační fotografie
Foto: Adam Mráček / INCORP images

Na bratislavském sídlišti Petržalka dnes s odstupem několika hodin přišli o život po pádu z okna muž a žena. V jejich bytě policisté našli mrtvé dítě, informovala slovenská média s odvoláním na policejního mluvčího Michala Szeiffa.

Bližší objasnění tragédie policie dosud neposkytla, přislíbila však, že tak učiní, jakmile to situace ve vyšetřování umožní.

Policisté nejprve zasahovali po pádu muže krátce po 10:15. Muže převezla sanitka do jedné z bratislavských nemocnic, kde zraněním podlehl. Krátce po 15:00 přijali policisté oznámení o dalším pádu na stejné adrese: žena utrpěla zranění, kterým na místě podlehla.

Policisté pak určili byt, z jehož oken zřejmě muž a žena vypadli. Krátce po půl páté byt otevřeli a uvnitř našli tělo přibližně desetiletého chlapce, který nejevil známky života, dodal mluvčí. Případ převzal vyšetřovatel z odboru kriminální policie.

Témata:  policie SR Slovensko

Aktuálně se děje

14. července 2024 19:16

Je to monstrum. Trumpová nešetřila atentátníka, který střílel na jejího muže

Byli jsme na pokraji zdrcující změny, vyjádřila se jménem rodiny Melania Trumpová. Manželka bývalého amerického prezidenta Donalda Trumpa, která málokdy prolomí mlčení, se v neděli vyjádřila k neúspěšnému atentátu na svého muže. 

Zdroj: Lucie Podzimková

Další zprávy