Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

V Bratislavě se zabili pádem z okna muž a žena, v bytě bylo mrtvé dítě

Policie SR, ilustrační fotografie
Policie SR, ilustrační fotografie
Foto: Adam Mráček / INCORP images

Na bratislavském sídlišti Petržalka dnes s odstupem několika hodin přišli o život po pádu z okna muž a žena. V jejich bytě policisté našli mrtvé dítě, informovala slovenská média s odvoláním na policejního mluvčího Michala Szeiffa.

Bližší objasnění tragédie policie dosud neposkytla, přislíbila však, že tak učiní, jakmile to situace ve vyšetřování umožní.

Policisté nejprve zasahovali po pádu muže krátce po 10:15. Muže převezla sanitka do jedné z bratislavských nemocnic, kde zraněním podlehl. Krátce po 15:00 přijali policisté oznámení o dalším pádu na stejné adrese: žena utrpěla zranění, kterým na místě podlehla.

Policisté pak určili byt, z jehož oken zřejmě muž a žena vypadli. Krátce po půl páté byt otevřeli a uvnitř našli tělo přibližně desetiletého chlapce, který nejevil známky života, dodal mluvčí. Případ převzal vyšetřovatel z odboru kriminální policie.

Témata:  policie SR Slovensko

Související

Aktuálně se děje

8. července 2025 20:32

Harryho před Meghan každý varoval. Teď se teprve ukázalo, proč nikoho neposlechl

Napjaté vztahy mezi princem Harrym, jeho manželkou Meghan Markle a zbytkem britské královské rodiny se znovu dostaly do centra pozornosti. Podle nové série tvrzení z královského zákulisí prý Harry ignoroval opakovaná varování své rodiny – včetně bratra prince Williama – kvůli „zoufalé touze usadit se a založit rodinu“.

Zdroj: Libor Novák

Další zprávy

Tálibán

Komentář

Velmoci uznávají teroristické státy. Situaci můžeme zachránit, když neztratíme morální kompas

Rusko oficiálně uznalo vládu Tálibánu v Afghánistánu, Spojené státy zvažují vyškrtnutí syrské HTS ze seznamu teroristů. Dva subjekty s násilnou minulostí tak získávají legitimitu, aniž by se vzdaly své radikální povahy. Svět tím riskuje precedent, že moc uchvácená silou a bez respektu k právům může být cestou k mezinárodnímu uznání. Svět v tuto chvíli nesmí ztratit morální kompas.