Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Weby některých médií zasáhl výpadek, včetně Bloombergu či Financial Times

Financial Times v tištěné podobě.
Financial Times v tištěné podobě.
Foto: Adam Mráček / INCORP images

Internetové stránky některých médií zasáhl dnes výpadek, který s různou intenzitou ovlivňuje více částí světa. Týká se to například webů americké agentury Bloomberg, britského ekonomického listu Financial Times (FT), britských novin The Guardian, amerických The New York Times (NYT), ale i sociální sítě Reddit.

Informuje o tom agentura Reuters. Důvody jsou zatím nejasné.

Záhy se objevily problémy také u retailového webu americké internetové společnosti Amazon. Firma se k tomu zatím nevyjádřila.

Server televize CNBC uvádí, že výpadek zasáhl i weby Insider a The Verge. Někteří uživatelé se tak nemohou přihlásit, z některých částí světa není možné ani zobrazit požadované stránky.

Témata:  noviny a tisk média internet

Související

Aktuálně se děje

2. června 2026 5:00

Počasí bude do pátku jako na houpačce. Slunečné dny bude střídat déšť

Českou republiku čeká v příštích dnech poměrně proměnlivé počasí, ve kterém se vystřídají teplejší dny s deštivými vlnami. Nejbližší dny přinesou jak letní teploty překračující pětadvacet stupňů Celsia, tak i výraznější ochlazení provázené srážkami a ojedinělými bouřkami.

Zdroj: Libor Novák

Další zprávy