NAKIT (Národní agentura pro komunikační a informační technologie)

Ivan Bartoš

Bartoš nevidí důvod řešit nominaci Chrásteckého na dočasné řízení NAKIT

Předseda Pirátů Ivan Bartoš nevidí důvod dále řešit s náměstkem ministra vnitra Lukášem Koláříkem nominaci právníka Vladimíra Chrásteckého.na dočasné řízení vládní Národní agentury pro komunikační a informační technologie (NAKIT). Na stole bylo několik jmen, která byla pro dočasné pověření v užším výběru, sdělil dnes Bartoš ČTK.

Vít Rakušan (STAN)

STAN: Chrástecký nebyl pověřen vedením NAKIT, šlo jen o nominaci

Domov

Právník Vladimír Chrástecký nebyl pověřen vedením státní Národní agentury pro komunikační a informační technologie (NAKIT). Šlo pouze o nominaci ze strany náměstka ministra vnitra Lukáše Koláříka. Pověření se mělo řešit ve středu. Ve středu však bude ministr vnitra Vít Rakušan (STAN) hledat řešení situace s náměstky. ČTK to dnes řekla mluvčí STAN Sára Beránková.

Aktuálně se děje

9:27

Karel Šíp ví jen o dvou lidech, kteří to dělají jinak. A dělají si to těžké

Karel Šíp je veřejností vnímán především jako moderátor a bavič, ale velkou kapitolou v jeho životě je i hudba. Šíp se jí původně věnoval jako muzikant, dnes už jen píše písňové texty. A dělá to tou jednodušší cestou. Sám ví jen o dvou lidech, kteří si to dělají "složité".

Zdroj: Dan Šrámek

Další zprávy