Pravidla platí pro všechny. Praha si posvítí na restauraci, v které byli Prymula a Faltýnek
Pražský magistrát povede správní řízení kvůli porušení vládních opatření v restauraci, kde se podle fotografií deníku Blesk přes zákaz setkal ministr zdravotnictví Roman Prymula (za ANO) s prvním místopředsedou hnutí ANO Jaroslavem Faltýnkem. Na twitteru o tom dnes informoval primátor Zdeněk Hřib.