Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Princ Philip má operaci kyčle za sebou

Princ Philip, vévoda z Edinburghu
Princ Philip, vévoda z Edinburghu
Foto: dailymail.co.uk **dailymail.co.uk**

Londýn - Manžel britské královny Alžběty II. princ Philip se dnes úspěšně podrobil plánované operaci kyčle.

V nemocnici ale ještě patrně zůstane několik dní, oznámil Buckinghamský palác. Šestadevadesátiletý princ se stáhl z veřejného života loni v srpnu.

"Vévoda z Edinburghu podstoupil úspěšnou operaci náhrady kyčle. Je bez potíží a v dobré náladě," uvedl palác. Do londýnské nemocnice krále Edwarda VII. převezli Philipa v úterý.

V poslední době prince hospitalizovali několikrát. Loni v červnu strávil v nemocnici dva dny kvůli infekci. Koncem roku 2011 mu lékaři voperovali cévní implantát.

Témata:  Princ Philip

Související

Aktuálně se děje

22. února 2025 16:53

Svět se svorně ptá na zásadní otázku: Kdo bude nový James Bond?

S každým dalším dnem roste napětí mezi fanoušky legendární filmové série o Jamesi Bondovi. Po odchodu Daniela Craiga z role slavného agenta 007 a nedávném oznámení, že Amazon získal kreativní kontrolu nad značkou, se otázka jeho nástupce stává jedním z nejdiskutovanějších témat filmového světa, píše BBC.

Zdroj: Libor Novák

Další zprávy