Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

České spořitelně nefungovalo internetové bankovnictví, klienti se nepřihlásili

Česká spořitelna
Česká spořitelna
Foto: Mariusz Stankowski / INCORP images

České spořitelně dnes zhruba tři hodiny nefungovalo internetové bankovnictví.

Mimo provoz bylo kvůli interním technickým problémům zhruba od 10:30. ČTK to řekl mluvčí spořitelny Filip Hrubý. Útok hackerů vyloučil.

Spořitelna nejprve zprovoznila mobilní verzi služby a poté i klasickou internetovou. Detaily k technickým problémům neuvedla.

Internetové bankovnictví České spořitelny využívá okolo 1,8 milionu uživatelů.

Témata:  Česká spořitelna

Související

Aktuálně se děje

24. ledna 2026 13:21

Ondřej Brzobohatý se má také omluvit, rozhodl soud

Rozhodnutí soudu ve sporu bývalých manželů Ondřeje Brzobohatého a Taťány Kuchařové není tak jednostranné, jak se zprvu mohlo zdát. Modelka má sice hudebníkovi zaplatit, ale omlouvat se bude i on. Pokud se tedy proti verdiktu neodvolá. 

Zdroj: Dan Šrámek

Další zprávy

Zlato

Komentář

Zlato se blíží historické hranici. Nahrává mu dění kolem Trumpa, má to ale háček

Zlato dnes poprvé v historii překročilo cenu 95 000 Kč za unci, stříbro je zase dnes dějinně poprvé dražší než 1750 Kč za unci. Rekordnímu růstu cen drahých kovů nahrává dění kolem Trumpa; už tuto středu může Nejvyšší soud USA zneplatnit jeho cla, přičemž kovům svědčí i prezidentův nynější útok na šéfa americké centrální banky a jeho možný úder na Írán. Lze předpokládat zintenzivnění nákupní horečky ze strany drobných investorů skupujících například zlaté nebo stříbrné mince v očekávání dalšího cenového nárůstu.