reklama

Život s nádechem historie ve Vile Vokovice

Propojení velmi bohaté historie a současné doby. Přesně takto je možné charakterizovat projekt Vila Vokovice. Vždyť samotné dějiny této lokality sahají až do roku 1433. Hlavní předností bydlení v Praze 6 je především propojení přírody a života ve velkoměstě. Šárecké údolí je úžasné a okolo vás bude neustále spousta zeleně. Do centra je to přitom kousek. Jinak se Vila Vokovice řadí mezi velmi uznávané developerské projekty v Praze. Hovoří o tom i vítězství v realitní soutěži CIJ Awards Czech Republic 2018, konkrétně v kategorii Best Residential Development & Developer. Základem celé rezidence je Villa Baroque korespondující s historickými barokními prvky. Jinak ale nabídne celkem 7 prostorných bytů s nádhernými klenutými stropy. Vybrat si v rámci ostatních viladomů lze ještě s dalších 51 pozoruhodných bytových jednotek. Kamerový systém v celém komplexu a podzemní garáže i další vybavení jsou samozřejmostí.

Rezidence Bubeneč nedaleko Stromovky

V jedné z nejžádanějších lokalit v oblasti Bubenče se buduje jedinečné rezidenční bydlení. Klid tady stoprocentně najdete, o čemž svědčí jednak přítomnost Stromovky nacházející se hned v sousedství a jednak také udržované zahrady přímo před samotným objektem. Veškeré objekty splňují všechna kritéria vztahující se k modernímu bydlení a také samozřejmě ekologickému pohledu na věc. Dřevěné podlahy, inteligentní rozvody a trojité zasklení. To je pouze malý výčet materiálů a systémů, jež se v této rezidenci nacházejí. Luxusní byty v Praze v rámci této rezidence rozhodně stojí za to.

Exkluzivní penthousy v rámci Chateau Troja

Mezi velmi žádané pražské lokality se řadí také Troja. Právě tady najdete bydlení spojující jednak exkluzivitu a jednak také maximální možnou míru soukromí. Architektonické zpracování objektů v duchu 17. století vám učaruje stejně jako renesanční nádvoří. Ostatně dvůr je zapsán i do seznamu Unesco. V blízkosti objektu se nachází zámek v Troji a vinice svaté Kláry. Staré Město je přímo v dosahu, dostanete se sem za pouhých 10 minut. Podívat se na tuto rezidenci i na mnohé další v rámci prakticky celé Prahy můžete nabídce na Homeland.cz.

reklama