reklama

Pokud nemáte dostatek vlastních prostředků, nevadí! Je tu totiž nebankovní pomoc, která je šita přesně na míru. Není důvod, abyste se vzdali svých snů. Nabízí se úvěr, jenž vyřídíte snadno online, tedy bez nutnosti osobních schůzek, které jsou někdy náročné na čas a energii. Pokud jste OSVČ, na obou už nezáleží, protože tento produkt je určen všem, a to včetně naprostých nováčků. Každý přece někdy začínal, že?

Podmínek je skutečně jen minimum

Kdo doloží platné IČ, může žádat! Ano, přesně taková je podnikatelská půjčka, která nabízí až třicet tisíc korun bez dalších složitých podmínek. Žádost tedy mohou odeslat nejen dlouholetí podnikatelé, ale i ti, před kterými je ještě hodně práce v příštích týdnech. Jak by řekl klasik, každý začátek je těžký, ale malý úvěr jej může hodně usnadnit. Všechno vyřídíte z pohodlí domova a nemusíte ani nikam telefonovat. Jak jsou nastavené mantinely? A co dalšího spadá mezi základní podmínky pro to, aby byla žádost bezodkladně schválena?

  • 5 000 Kč je minimální částka, 30 000 Kč zase maximální. Vyberte si tedy sumu podle situace!
  • Splatnost je nastavitelná v rozmezí 7 a 30 kalendářních dnů, je to tedy vše jen a jen na vás!
  • Žadatel také nesmí být v žádném případě v insolvenci, respektive exekučním řízení.

Účel půjčky o ničem nerozhoduje

A na co přesně si chcete půjčit? Tak takovou otázku zde nedostanete! Jde o pohodlí klienta, ale také velmi nízká administrativní náročnost celé akce. Samozřejmě hraje značnou roli také diskrétnost, pocit, jenž se nedá ničím nahradit. Půjčka pro OSVČ může sloužit úplně na cokoliv, co souvisí s vaším podnikáním. Od nákupu vybavení do dílny nebo kanceláře až po zaplacení prvních odvodů na pojištění.