reklama

Vyšší cíle a provize

Kolik různých finančních produktů dokážete jako finanční poradce nabídnout? Specializujete se na několik různých oblastí? Pokud ne, určitě potřebujete spolehlivého partnera. Správná brokerpool organizace má stejně jako vy samotní vysoké cíle. Pořádá pravidelná školení a má pod svými křídly odborníky schopné poradit v mnoha oblastech financí. Stejně tak nabídne férové jednání a vysoké provize.

Efektivní nástroje

Určitě si prověřte, jaké mají brokerpool organizace nástroje a zdali fungují co možná nejefektivněji. Velmi důležitá je například správná investiční platforma. Naším tipem je třeba BT Invest. Jinak se vyplatí také třeba chytrá asistentka schopná poradit vždycky, když to budete potřebovat. Důležité je také online porovnání nejrůznějších finančních produktů. Zapomenout nelze také na úvěrovou platformu a sjednavač pojištění.

Vsaďte na jednu z nejznámějších firem v oboru

Naším tipem je společnost Broker Trust nabízející široké portfolio služeb. Tato velká firma obsluhuje více než 2500 poradců. Na trhu působí již 19 let a má v oboru spousty zkušeností. Jinak můžete počítat s tím, že firma má v každém regionu manažera, který se vám bude věnovat. Více jak 10 analytiků této společnosti denně porovnává a analyzuje finanční produkty. Na základě těchto analýz následně dokážou doporučit takové, které stojí za to.