Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Půjčka na měsíc se hodí jako recept na nečekané výdaje

Půjčka na měsíc se hodí jako recept na nečekané výdaje
Půjčka na měsíc se hodí jako recept na nečekané výdaje
Foto: Shutterstock

PR článek - Překvapila vás nějaká složenka? Potřebujete rychlou náhradu za rychlovarnou konvici nebo jiný spotřebič? Rychlost vyřízení je u nebankovních půjček na prvním místě žebříčku. Online žádost je jednoduchá a každému zabere jen několik okamžiků.

Zeptá se na základní otázky, díky nimž je možné rychlé ověření totožnosti klienta. Účel úvěru vůbec o ničem nerozhoduje, nikdo se na něj proto nebude ptát. Nebankovní cesta je snadná a nekomplikovaná, každý zájemce ji může snadno absolvovat v pohodlí vlastního obýváku. Na začátku je vždy krátký kontaktní formulář, proces schvalování žádosti probíhá i během víkendů.

Bez návštěvy pobočky a telefonátů

Stačit bude jen několik málo osobních údajů, rozhodně nečekejte, že byste museli do detailů popisovat celý svůj život. Půjčka na měsíc se obejde bez osobních schůzek nebo dlouhých telefonátů, odehraje se od A do Z online, čímž šetří volný čas každého zájemce. A další výhodou je také diskrétní přístup, sousedé vůbec nemusí vědět, že si sjednáváte nějaký úvěr. O jak velký obnos vlastně můžete požádat? Je k dispozici také nějaký produkt pro nové klienty?

  • 1 tisíc korun je minimum a 30 tisíc korun maximum. Vyberte si variantu, co vám vyhovuje!
  • Lhůta splatnosti? Máte více různých možností, zvolte si jednoduše z 10, 15, 20, 25 a 30 dní.
  • Připravena je i první půjčka zdarma pro nováčky. Platí do 15 000 Kč a splatnost je deset dní.

Krátká smlouva je velkým plusem

Jednoduchá smluvní dokumentace, to je u krátkodobých půjček vždy vítané téma. Peníze mohou být na vašem účtu ještě během téhož dne, kdy jste odeslali žádost, schvalovací proces je totiž velmi rychlý. Půjčka o víkendu je vždy připravena, počítá s tím, že nečekané výdaje mohou zaklepat na vaše dveře i během sobot a nedělí. Najde vhodné řešení, s nímž budete spokojeni.

Témata:  pr článek

Aktuálně se děje

14. července 2024 17:59

Hamás vzdal snahu o příměří v Gaze. Jednání s Izraelem končí

Konec války v Pásmu Gazy se opět oddálil. Palestinské militantní hnutí Hamás v neděli oznámilo, že se stahuje z vyjednávání o příměří, informoval web France24. Hamás konstatoval, že je připraven obnovit jednaní ve chvíli, kdy Izrael prokáže, že skutečně stojí o uzavření dohody. 

Zdroj: Lucie Podzimková

Další zprávy