reklama

Neznamená to, že se jim nemáte věnovat, spíše naopak. Bohužel, život nepřináší jen světlé okamžiky. Na finanční výdaje jsou tu nebankovní úvěry, které se přizpůsobují moderní poptávce. Není nutné, abyste kvůli nim chodili na kamennou pobočku, vyřídí se totiž kompletně online. A výhodou také je, že ozvat se můžete 24/7. Jinak řečeno, pokud požádáte v sobotu, rozhodně nemusíte čekat na pondělní ráno. Krátké ověření totožnosti je pak spíše formalitou. Podmínky jsou nastaveny velmi přívětivě pro široké spektrum zájemců.

Výběr částky je věcí klienta

Kolik si lze půjčit? Čísla jsou nastavena jasně, zájemci totiž musí mít přehled a vědět, jaké varianty jsou pro ně připravené. Půjčka online na účet je velmi jednoduchá, nepotřebuje smlouvu v papírové podobě nebo ručitele. Není spojená ani s žádným registračním poplatkem. Každý klient si může zvolit takovou variantu, která mu bude vyhovovat, záleží totiž vždy na situaci, ve které se právě nachází. Pomocná ruka je tak připravena každý den v roce.

  • 1 až 30 tisíc korun, takové je základní rozmezí. Výdaje před výplatou už nemusí být starostí.
  • Splatnost je pro nové klienty nejvýše 15 dní, v případě opakované žádosti je to celkem 30 dní.
  • Velmi atraktivní nabídkou je první půjčka zdarma pro nové klienty. Až 15 000 Kč na 10 dní.

Neúčelový produkt pro všechny

Ano, je to tak! Důvody jsou rozhodující, nikdo se na ně proto ptát nebude. Jde o klasický neúčelový produkt na finančním trhu. Rychlá půjčka na účet se rozhodně nezajímá o detaily, ale míří rychlou cestou přímo do cíle. Je vhodná pro všechny, kteří potřebují finanční injekci těsně před výplatou, ale umí se přizpůsobit na míru různým scénářům.