Články k tématu: Běh býků v ulicích Pamplony

Býci v ulicích Pamplony: První letošní závod si vyžádal pět zraněných

07.07. 14:03

Pamplona - Ve španělské Pamploně se letos v rámci oslav svátku svatého Fermína konal první běh s býky. Zraněno bylo pět lidí. Sanitky je odvezly do nejbližší nemocnice krátce po zahájení běhu. Před startem pršelo, takže to v úzkých pamplonských uličkách klouzalo víc než jindy, píše AP.

Pamplona se chystá na běhy lidí s býky v ulicích. Radnice zakázala sexistická trička

05.07. 09:28

Pamplona - Letošní běh s býky ve španělské Pamploně nebude tak bujarý jako v předchozích letech. Oslavy poznamenal nedávný verdikt v sexuální kauze z dřívějšího ročníku. Radnice mimo jiné zakázala prodej suvenýrů a triček se sexistickými motivy.

Nebezpečná zábava: Býci během šestého běhu v Pamploně zranili šest lidí

12.07. 14:53

Madrid - Dnešní běh s býky v Pamploně, při letošních oslavách v pořadí již šestý, si vyžádal šest zraněných. Závod v ulicích severošpanělského města trval jen dvě minuty a 16 sekund, což je na tradiční 850metrovou trasu neobvykle rychlý čas.

reklama

Běh s býky v Pamploně pokračuje, další 4 zranění

09.07. 19:44

Pamplona (Španělsko) - Ani třetí letošní běh s býky v severošpanělské Pamploně nezůstal bez zraněných. S újmou na zdraví dnes odcházeli čtyři lidé, tedy méně než v sobotu.

Ve španělské Pamploně se opět konal běh s býky, dva muže zvířata nabrala na rohy

07.07. 11:05

Madrid - Ve španělské Pamploně se dnes konal první běh s býky. Několik osob je zraněno, dva účastníky tradiční zábavy nabrali býci na rohy.

Tradiční běh s býky v Pamploně si vyžádal čtyři zraněné

07.07. 11:18

Madrid - Léto v plném proudu a s ním i tradiční běh s býky ulicemi severošpanělského města Pamplona. Hned v prvním "kole" byli zraněni čtyři lidé.

reklama
Fotogalerie